5 ways how to wear necklace + outfit ideas

16:13:00V  minulom článku o náhrdelníkoch ste mi písali, že  aj vy máte krásne zbierky náhrdelníkov,  čo ma veľmi potešilo, ale tak isto  ste mi písali nie len na blog, že neviete, ako nosiť takéto náhrdelníky. Preto som prišla  s týmto článkom.  Podľa mňa je to skvelý nápad aj keď veľa je o vašom vkuse, pretože, každý  má rád iné  typy "šperkov"

1.  Náhrdelníky k riflovej košeli 

K riflovej košeli sa najviac hodia šperky, ktoré  nie sú veľmi farebné ale lesknú sa a sú výrazné. Košeľu nemusíš mať zapnutú až po vrch a  je už na tebe či sa  ti viac  páči náhrdelník pod ňou alebo na nej. how to wear a statement necklace
Foto: gurl.com

2.Tričko s podtlačou


Tričko s  grafickou podtlačou, ktoré je športové, sa stane elegantným prvkom, ak k nemu  dáš mohutný ligotavý náhrdelník.
foto:
www.pinterest.com

3.Farebný náhrdelník so sivým svetríkom 

S takou to kombináciu zažiari nie len váš  outfit, ale aj ty.

Source4. Náhrdelník+boyfriend jeans+ high heels

Táto kombinácia je  momentálne  veľmi obľúbená, pretože  je  to outfit, ktorý sa hodí aj takým drobcom ako som ja. :) A  povedzme si úprimne. Na  tomto svete ja veľa žien, ktoré  nie sú vysoké. 

Foto: cuteandlittle.com


5. Outfit- "All black" + veľký mohutná náhrdelník

Nebudeš pôsobiť  pochmúrne a ani nezanikneš.

foto:www.gorgeautiful.com

Tieto rady sú tie, ktorými som sa inšpirovala  ja.  Ak chcete ďalšie rady  ako nosiť  "statment" náhrdelníky, alebo iné kusy doplnkov  či oblečenia, napíšte  mi  to do komentárov alebo na IG či FB fanpage :) 

You Might Also Like

9 comments

 1. Naozaj super tipy ako ich nosiť!
  Ešte si ich musím pár takých ideálnych nakúpiť:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty fotky jsou super, skvělé rady. Velké náhrdelníky doma mám, ale někdy nevím jak je nosit a k čemu kombinovat, takže děkuji za rady :)
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. you look beautiful and love all your statement necklace collections. check out my blog too.Iit is www.crazyforcosmetics.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Úžasné ^-^ já mám všechny náhrdelníky takové drobné, takže si s něma až tak nevyhraju ale... co není může být, třeba si koupím nějaký výraznější, protože když tak na to koukám, tak to vypadá fakt luxusně (y) Cappuccino Lover

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi pekný a inšpirativny čláánok, veľke nahrdelniky mam rada

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já se je stále nenaučila nosit..ale už jsem si jeden pořídila ale ne tak výrazný...a měla jsem jej přesně 2x :).

  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.

Celkový počet zobrazení stránky

Subscribe