Novinky Gosh , Jar/Leto 2018, ktoré sú podľa mňa tie najlepšie?

By Nicolette Lear - marca 04, 2018Minulý piatok som mala možnosť zúčastniť tlačovky Gosh, kde som  videla  produkty, ktoré budú hitom tejto sezóny. Týchto produktov bolo veľmi veľa a takmer všetky podľa mňa vynikajúce, a preto vyberiem tie, ktoré má zaujali úplne najviac. Začala by som najprv so starostlivosťou o pleť a potom by som prešla na dekoratívnu kozmetiku. To čo si ma získalo najviac je 24H MOISTURE CREAM, po ktorom je pleť svieža, dokonca môžem, potvrdiť, že zmierňuje viditeľnosť pigmentových škvŕn, samozrejme nezmiznú vám ale je ich jednoduchšie zakryť. Taktiež ma zaujal REFRESH EYE CREAM , na unavené oči. Očné okolie bolo po používaní vypnuté a čo je potešujúce výsledok nie je len cítiť, ale aj vidieť.   

Z dekoratívnej kozmetiky by som najviac  ocenila FAKE IT! LASH PRIMER. Keďže ja nie som expert v lepení umelých rias a trsy  3D až niekoľko X-D mihalnice mi nerobia na oči dobre. Uprednostňujem prirodzené mihalničky, ale je ťažké dosiahnuť ten krásny efekt umelých rias. Vďaka tomuto produktu a správnej špirále  som opäť o krok bližšie k takýmto mihalniciam. Okrem toho sú riasy vyživené vitamínmi a produkt je vhodný aj pre ľudí s citlivými očami ako som ja, je bez parfumácie a bez parabénov. 

Za zmienku určite stoja aj pigmentové kvapôčky. MIX & FIX COLOUR DROPS.  Klasický zelený na začervenanie, fialový na zakrytie pigmentových škvŕn a tie čo ma zaujali sú light a dark, ktoré vám stmavia a zosvetlia makeup podľa potreby, ako som už spomínala na Instagrame. Keď sa rozhodnem skúsiť iný make-up mnohokrát sa mi stane, že svoj odtieň netrafím ani na míle, keďže mám veľmi svetlú pokožku. A som človek, ktorý radšej investuje do jedného drahého makeupu, aby pleť čo najmenej trpela.  Preto sa určite oplatí investovať pre mňa do jedného produktu ktorý mi makeup zosvetlí, ako kupovať nový make-up.  A musím skonštatovať s  tmavým sa skvelé kontúruje aj keď na to nie je určený.


 • Share:

You Might Also Like

4 comments

 1. Nádherné fotky �� zaujal ma akurát ten primer na riasy �� mám len jednu jedinú výhradu a to, že riasy sú tie chĺpky a mihalnice sú viečka v skutočnosti, ale myslím, že o tomto vážne veľa ľudí nevie ��

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Niečo sa mi marí zo strednej, ale ako hovoríš mnoho ľudí o tom skutočne nevie :)

   Odstrániť
 2. Ja som si obľúbila mnoho produktov z tejto rady :) Gosh je topka!
  THE NOELA

  OdpovedaťOdstrániť